Εταιρείες που θα συμμετάσχουν στην ημερίδα με τίτλο «Ημέρα Καριέρας»

Αγαπητοί φοιτητές και φοιτήτριες,

Στην ημερίδα με τίτλο «Ημέρα Καριέρας»  που θα πραγματοποιηθεί στις 19 Οκτωβρίου 2023 στους χώρους του Τμήματος Μηχανικών Περιβάλλοντος του Δ.Π.Θ. και σε συνεργασία με το Τμήμα  Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης  θα συμμετάσχουν οι παρακάτω εταιρείες:

1. Εβροφάρμα ΑΒΕΕ, Βιομηχανία Γάλακτος
  2. ΔΕΠΑ, Ανάπτυξη, Διαχείριση, Εκμετάλλευση και Κατασκευή Διασυνοριακών Ενεργειακών Έργων Φυσικού Αερίου
  3. ADAPA Greece Komotini, Εύκαμπτα Υλικά Συσκευασίας
  4. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΕ, Βιομηχανία επεξεργασίας ξύλου
  5. YTONGTHRAKON ΑΒΕΕ, Παραγωγή δομικών υλικών κονιαμάτων χρωμάτων και συγκολλητικών ουσιών
  6. ΧΑΡΤΟΠΟΙΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΒΕΕ, ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΧΑΡΤΟΥ
  7. ΠΡΙΣΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΑΒΕΕ, Παραγωγή- εμπορία συστημάτων υψηλής τεχνολογίας
  8. ΑΧΑΙΚΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΒΕΕ, Βιομηχανία Πλαστικών
  9. , ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ
  10. Sunlight Group Energy Storage Systems, Παραγωγή και Διανομή Μπαταριών και Συστημάτων Αποθήκευσης Ενέργειας

Παρακαλούμε όσοι φοιτητές και φοιτήτριες θα ήθελαν να πραγματοποιήσουν συνέντευξη με κάποια/ες εταιρείες να στείλουν email στο ekosteni@env.duth.gr με το όνομά τους, σχολή (απόφοιτος/τελειόφοιτος κτλ.), εταιρεία για την οποία ενδιαφέρονται και το βιογραφικό τους σημείωμα μέχρι και τις 16/10/2023.

Η Επιτροπή

Ευαγγελία Κωστενίδου (Τμήμα Μηχανικών Περιβάλλοντος)

Κωνσταντίνος Χριστοφορίδης (Τμήμα Μηχανικών Περιβάλλοντος)

Θωμάς Φωτιάδης (Τμήμα Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης)