Ημερίδα ΔΟΣΥΠ

Η Δομή Συμβουλευτικής και Προσβασιμότητας (ΔΟΣΥΠ) του ΔΠΘ οργανώνει ημερίδα με τίτλο: «Προσβασιμότητα, Δικτύωση και Φοιτητο-κεντρικές Σπουδές: Η συμβολή της ΔΟΣΥΠ στην κοινότητα του ΔΠΘ 5 χρόνια Μετά…», που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου  στο διάστημα 4.00-8.00, στο κεντρικό  αμφιθέατρο της Πανεπιστημιούπολης Κομοτηνής, εν όψει της λήξης της Πράξης «ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΜΕΡΙΜΝΑΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ», με κωδικό ΟΠΣ (MIS): 5049108.

Θα δοθούν βεβαιώσεις παρακολούθησης στους φοιτητές.

Παρακαλούμε για την ανάρτηση των επισυναπτόμενων στην ιστοσελίδα του Τμήματός σας.

Εναλλακτικά σας στέλνουμε και το σύνδεσμο όπου μπορείτε να βρείτε τα επισυναπτόμενα καθώς και τις δηλώσεις συμμετοχής στην ιστοσελίδα της ΔΟΣΥΠ:

ΔΟΣΥΠ

Από τη ΔΟΣΥΠ του ΔΠΘ